Sidebar

Sausio mėn. mūsų institute sinologijos studijų dėstytojas ir doktorantas, jaunesnysis asistentas Balys Astrauskas, paskaitoje „Drakonai kinų kultūroje ir kosmologijoje“, pristatė drakono reikšmę ir jo svarbą srityse, tokiose kaip kultūra, religija, valdžia bei kosmologija.

Gruodžio mėnesį kinų medicinos lektorė, profesorė Dalia Sekmokienė paskaitoje “Mitybos reikšmė žmogaus sveikatai pagal kinų mediciną ir filosofiją” supažindino klausytojus su tradicine kinų medicina bei taisyklingos mitybos svarba, norint palaikyti sveiką kūną ir dvasią.

Spalio mėnesį mūsų institutas plačiai atvėrė duris Vilniaus universiteto bendruomenei, pakviesdamas nemokamai lankyti kiniškas mankštas. Užsiėmimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį ir juos veda Junli Wang

Spalį mūsų institute doc. dr. Vytis Silius paskaitoje “Budizmas, mėnuo ir vynas: keletas kinų poezijos aukso amžiaus temų” trumpai pristatė pačius iškiliausius Tang dinastijos poetus bei pabrėžė neabejotiną šių kūrėjų darbų kultūrinę reikšmę.

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto lektorės doc. Loretos Poškaitės skaitytoje viešoje paskaitoje „Jaunimo kultūra (os) šiuolaikinėje Kinijoje“ sužinojome daug įdomių faktų bei įžvalgų, susijusių su jaunimo kultūra ir jos raida Kinijoje, ypatingai XX ir XXI a. Trumpai apžvelkime, kas buvo akcentuota.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos