Sidebar

10635 300 200 0

Jeigu anksčiau mokėtės kinų kalbos ir toliau norite gilinti žinias, kviečiame registruotis į pažengusiųjų kursus, kuriuose patobulinsite savo įgūdžius ir tapsite tikrais kinų kalbos bei kultūros žinovais. Tai gebėjimai, kurie jums pravers ne tik kelionėse, bet ir bus didelis pranašumas dirbant su kinų kultūros atstovais. 

VU Konfucijaus institute organizuojami 4-10 lygio kinų kalbos kursai, kurie mokslo metų eigoje skirstomi į trimestrus: rudens (rugsėjis-gruodis), žiemos (sausis-kovas), pavasario (balandis-gegužė). Vieno trimestro trukmė 40 akademinių valandų.

Dėl susidariusios pandeminės situacijos 2021 metų pavasario trimestre planuojami vykdyti tik nuotoliniai 4-10 kinų kalbos lygio kursai. 

Šiuo metu mūsų institute vyksta šie kursai:

HSK2/3 (4-5 kinų kalbos nuotoliniai kursai), antradieniais ir ketvirtadieniais, laikas 18:00–19:30 val. Dėstytoja Wang Han

HSK4 (7-8 kinų kalbos nuotoliniai kursai), antradieniais ir ketvirtadieniais, laikas 12:00–13:00 val. Dėstytoja Cui Lan

VERSLO KINŲ KALBA (1 lygio nuotoliniai kursai), antradieniais ir ketvirtadieniais, laikas 18:00–19:30 val. Dėstytoja Cui Lan

2021 metų rudens semestrui registruotis galite  čia .

Tęstiniai nuotoliniai kursai, tai geriausias kinų kalbos tobulėjimo bei žinių palaikymo būdas, nes mūsų institute: 

  •   dėsto diplomuoti pedagogai, daugiametę dėstymo patirtį bei specialius sertifikatus turintys kinakalbiai dėstytojai 
  •   mažos grupės, kuriose kiekvienam dalyviui suteikiama galimybė aktyviai dalyvauti pamokoje
  •   galimybė pagal grupės bei dėstytojo poreikius lanksčiai suderinti pamokos laiką 

Kursai kontaktiniu būdu vyksta VU Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21 (vidiniame VU Geomokslų instituto kieme), 2-ame aukšte.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad minimali grupė yra 6 klausytojai ir tuo atveju, kai kursų eigoje grupė sumažėja iki mažiau negu 6 klausytojų, VU Konfucijaus institutas turi teisę kitą trimestrą suspenduoti kursus iki tol, kol susidarys minimali grupė. Tokiu atveju klausytojams siūlome prisijungti prie kitų lygių grupių. VU Konfucijaus institutas dėl sumažėjusių grupių negarantuoja kalbos mokymo tęstinumo kitą trimestrą.

Kursų klausytojui, praleidus vieną pamoką, pinigai už praleistą pamoką nebus grąžinami. Jei kursų eigoje kursų lankytojas iš eilės praleidžia daugiau negu vieną pamoką ir tam yra svarbi priežastis, kas yra gyvenamosios vietos (miesto ar šalies) pakeitimas ar sunki liga, tik pateikus tai įrodančius dokumentus, institutas grąžina sumokėtą ir neišnaudotą už kursus sumą į kursų lankytojo banko sąskaitą.

 

Kursų klausytojo sutartis: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_kinu_kalba.docx

Daugiau informacijos telefonu: +370 613 11 849 arba el. paštu

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos