Sidebar

10635 300 200 0

Jeigu anksčiau mokėtės kinų kalbos ir toliau norite gilinti žinias, kviečiame registruotis į pažengusiųjų kursus, kuriuose patobulinsite savo įgūdžius ir tapsite tikrais kinų kalbos bei kultūros žinovais. Tai gebėjimai, kurie jums pravers ne tik kelionėse, bet ir bus didelis pranašumas dirbant su kinų kultūros atstovais.

VU Konfucijaus institute organizuojami 4-10 lygio kinų kalbos kursai, kurie mokslo metų eigoje skirstomi į trimestrus: rudens (rugsėjis-gruodis), žiemos (sausis-kovas), pavasario (balandis-gegužė). Vieno trimestro trukmė 40 akademinių valandų.

 

2020 metų rudens 1-ame trimestre planuojami vykdyti tokie kursai:

  •   4 lygio (HSK2/3), pirmadieniais ir trečiadieniais, pradžia rugsėjo 9 d. 18:00 val., aud. 207. Dėst. Wang Han.
  •   8 lygio (HSK4), antradieniais ir ketvirtadieniais, pradžia rugsėjo 3 d. 18:00 val., aud. 207. Dėst. Cui Lan.
  •   9/10 lygio (HSK5), antradieniais ir ketvirtadieniais, renkama grupė. Dėst. Wang Han. 

 

Kursai vyksta VU Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21 (vidiniame VU Geomokslų instituto kieme), 2-ame aukšte.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad minimali grupė yra 5 klausytojai ir tuo atveju, kai kursų eigoje grupė sumažėja iki mažiau negu 5 klausytojų, VU Konfucijaus institutas turi teisę kitą trimestrą suspenduoti kursus iki tol, kol susidarys minimali grupė. Tokiu atveju klausytojams siūlome prisijungti prie kitų lygių grupių. VU Konfucijaus institutas dėl sumažėjusių grupių negarantuoja kalbos mokymo tęstinumo kitą trimestrą.

Kursų klausytojui, praleidus vieną pamoką, pinigai už praleistą pamoką nebus grąžinami. Jei kursų eigoje kursų lankytojas iš eilės praleidžia daugiau negu vieną pamoką ir tam yra svarbi priežastis, kas yra gyvenamosios vietos (miesto ar šalies) pakeitimas ar sunki liga, tik pateikus tai įrodančius dokumentus, institutas grąžina sumokėtą ir neišnaudotą už kursus sumą į kursų lankytojo banko sąskaitą.

Registracija į kursus čia 

Kursų klausytojo sutartis: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_kinu_kalba.docx

Daugiau informacijos telefonu: +370 613 11 849 arba el. paštu

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos