Sidebar

你好照

Anksčiau mokėtės kinų kalbos ir norite gilinti žinias? Kviečiame registruotis į pažengusiųjų kursus, kuriuose patobulinsite savo įgūdžius ir tapsite tikrais kinų kalbos bei kultūros žinovais. Tai gebėjimai, kurie pravers ne tik kelionėse, bet ir bus didelis pranašumas dirbant su kinų kultūros atstovais. 

VU Konfucijaus institute organizuojami tęstiniai 4-10 lygio kinų kalbos kursai, kurie mokslo metų eigoje skirstomi į trimestrus: rudens (rugsėjis-gruodis), žiemos (sausis-kovas), pavasario (balandis-gegužė). Vieno trimestro trukmė 40 akademinių valandų.

Nuo 2021 rudens pradėjome dirbti su naujuoju mūsų partneriu. Tai Rytų Kinijos edukologijos universitetas, kuris garsėja tarptautiniais projektais, aiškia į rezultatus bei praktinį pritaikomumą nukreipta mokymo sistema bei nuostabiais pedagogais, kurie šiais metais prisijungia prie mūsų komandos! Maloniai prašome susipažinti:

Dėstytoja Liu Jiayi 刘嘉怡 yra įgijusi kinų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį ir baigusi kinų kalbos dėstymo kitakalbiams magistro studijas. Dėstytoja turi patirties mokant kinų kalbos užsieniečius ne tik Kinijoje, bet ir Europoje. Ji gali pasididžiuoti kvalifikacijos kėlimo sertifikatais bei prizinėmis vietomis kinų kalbos mokymo konkursuose –1-a ir 3-ia vietos.  

Dėstytoja Wang Yan – programos “Kinų kalbos mokymo menas“ bakalaurė, vienas iš geriausių universiteto baigimo rezultatų, konkurso „Išskirtinis studentas“ nugalėtoja, vėliau įgijusi ir „Švietimo lyderystės ir vadybos“ magistro laipsnį. Turi įvairios darbo patirties tiek su tekstais, tiek mokant kinų kalbos. Be kinų kalbos dėstytoja prisijaukinusi ir kaligrafijos meną. Truputį kalba itališkai.

2022 metų naujajame semestre vyksta šie nuotoliniai kinų kalbos kursai:

HSK2 (4/5 kinų kalbos lygis), pirmadieniais ir trečiadieniais, 16:00–17:30 val. Dėstytoja Liu Jiayi. Tencent Meeting platformoje.

HSK3 (6 kinų kalbos lygis), antradieniais ir ketvirtadieniais, 16:00–17:30 val., dėstytoja Wang Yan. Tencent Meeting platformoje.

HSK4 (7-8 kinų kalbos lygis), pirmadieniais ir trečiadieniais, 16:00– 17:30 val. Dėstytoja Wang Yan. RENKAMA GRUPĖ

HSK5/6 (9-10 kinų kalbos lygis), antradieniais ir ketvirtadieniais, 16:00–17:30 val. Dėstytoja Liu Jiayi. Tencent Meeting platformoje. KVIEČIAMEPRISIJUNGTI NET ĮSIBĖGĖJUS KURSUI!

Vieno trimestro kursų trukmė 10 savaičių (40 ak. val.).  Kaina vienam klausytojui – 220,00 EUR (1 akademinės valandos kaina – 5,50 EUR) 1 susitikimas – 2 ak. val., viso kurso metu – 20 susitikimų.

Studentams, moksleiviams ir VU darbuotojams taikoma 10% nuolaida – 198,00 EUR (1 akademinės valandos kaina – 4,95 EUR) 

Registruotis galite  čia .

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad minimali grupė yra 5 klausytojai ir tuo atveju, kai kursų eigoje grupė sumažėja iki mažiau negu 5 klausytojų, VU Konfucijaus institutas turi teisę kitą trimestrą suspenduoti kursus iki tol, kol susidarys minimali grupė. Tokiu atveju klausytojams siūlome prisijungti prie kitų lygių grupių. VU Konfucijaus institutas dėl sumažėjusių grupių negarantuoja kalbos mokymo tęstinumo kitą trimestrą.

Kursų klausytojui, praleidus vieną pamoką, pinigai už praleistą pamoką nebus grąžinami. Jei kursų eigoje kursų lankytojas iš eilės praleidžia daugiau negu vieną pamoką ir tam yra svarbi priežastis, kas yra gyvenamosios vietos (miesto ar šalies) pakeitimas ar sunki liga, tik pateikus tai įrodančius dokumentus, institutas grąžina sumokėtą ir neišnaudotą už kursus sumą į kursų lankytojo banko sąskaitą.

Kursai kontaktiniu būdu vyksta VU Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21 (vidiniame VU Geomokslų instituto kieme), 2-ame aukšte.

Kursų klausytojo sutartis susipažinimui: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_pavyzdys.docx

Daugiau informacijos telefonu: +370 613 11 849 arba el. paštu 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos