Sidebar

10667 300 200 0

Čigong (qigong) ir taidzi (taijiquan) sveikatinimo praktikos, tai sveikatos ir ilgaamžiško gyvenimo kelias kūnui ir dvasiai. Tai dinaminiai pratimai padedantys išvengti lėtinių, virškinimo ligų, galūnių bei nugaros skausmo.

Pratimai „Aštuonios brokato atraižos“ (ba duan jin) gerina smegenų funkciją, stiprina psichiką, gerina atskirų organų veiklą, stiprina kaulus bei sąnarius. „Ydzindzing“ (yi jin jing) pratimai skirti viso kūno raumenų ir sausgyslių pratempimui ir, juos išmokus, nejučia tai tampa būtinu ryto ritualu.

Kursus veda Liang Wenming, kuris yra Pekino sporto universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, 2006 m. Kinijos nacionalinio ušu čempionato taidzi rungties čempionas, pirmos klasės taidzi instruktorius, čigongo arbitras, Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto tradicinių kiniškų mankštų instruktorius, šiuo metu ir Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro doktorantūros studentas bei meistro Liang Wenming mokinė, daugkartinė taidzi Lietuvos ir tarptautinių čempionatų laureatė, čigong ir taidzi instruktorė Edita Simanavičienė, kuri turi ilgametę praktiką ir nuolat gilina žinias šioje srityje.

Edita taidzi S

Dėmesio, šiuo metu užsiėmimai nevyksta ir veikla bus atnaujinta, kai tik pasikeis situacija. Galimai jau grįšime šiltą pavasarį ant žalios pievos praktikoms gryname ore.

Atkreipiame jūsų dėmesį, jog už praleistas treniruotes pinigai negrąžinami. Praleistus užsiėmimus galite kompensuoti prisijungdami prie kitų panašaus į jūsų lygį grupių, prieš tai būtinai pasitarus su instruktoriais. Karantino metu taikoma išimtis ir, jei užsiėmimai nevyks dėl laikinai sustabdytos veiklos, pageidaujant lankytojui, pinigai už neišnaudotas treniruotes bus grąžinti arba perkelti vėlesniam laikui, kai treniruotės bus atnaujintos. 

Kursų klausytojo sutartis: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_cigong_taidzi.docx

Daugiau informacijos telefonu +370 613 11849 arba el. paštu  Registracija į kursus čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos