Sidebar

10667 300 200 0

Čigong (qigong) ir taidzi (taijiquan) sveikatinimo praktikos, tai sveikatos ir ilgaamžiško gyvenimo kelias kūnui ir dvasiai. Tai dinaminiai pratimai padedantys išvengti lėtinių, virškinimo ligų, galūnių bei nugaros skausmo.

Pratimai „Aštuonios brokato atraižos“ (ba duan jin) gerina smegenų funkciją, stiprina psichiką, gerina atskirų organų veiklą, stiprina kaulus bei sąnarius.

„Ydzindzing“ (yi jin jing) pratimai skirti viso kūno raumenų ir sausgyslių pratempimui ir, juos išmokus, nejučia tai tampa būtinu ryto ritualu.

Kursus veda Liang Wenming, kuris yra Pekino kūno kultūros universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, 2006 m. Kinijos nacionalinio ušu čempionato taiči rungties čempionas, ušu instruktorius, jau ketvirtus metus dirbantis mūsų institute.

2020 metų pavasario sezonu formuojamos naujos grupės ir bus tęsiami užsiėmimai pažengusiems. DĖMESIO: REGISTRACIJA Į KURSUS BAIGTA.

Planuojami TIK RYTINIAI UŽSIĖMIMAI DARBO DIENOMIS, nuo 9:30 – 11:00 val. VU Kultūros centro šokių salėje, VU Chemijos ir geomokslų institute arba VU Konfucijaus instituto "Taidzi" salėje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilniuje).

Užsiėmimai vyksta anglų kalba.

Atkreipiame jūsų dėmesį, jog už praleistas treniruotes pinigai negrąžinami. Praleistus užsiėmimus galite kompensuoti prisijungdami prie kitų panašaus į jūsų lygį grupių prieš tai būtinai pasitarus su meistru.

Registracija į kursus čia.

Kursų klausytojo sutartis: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_cigong_taidzi.docx

Daugiau informacijos telefonu +370 613 11849 arba el. paštu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos