Sidebar

10667 300 200 0

Čigong (qigong) ir taidzi (taijiquan) sveikatinimo praktikos, tai sveikatos ir ilgaamžiško gyvenimo kelias kūnui ir dvasiai. Tai dinaminiai pratimai padedantys išvengti lėtinių, virškinimo ligų, galūnių bei nugaros skausmo.

Pratimai „Aštuonios brokato atraižos“ (ba duan jin) gerina smegenų funkciją, stiprina psichiką, gerina atskirų organų veiklą, stiprina kaulus bei sąnarius.

„Ydzindzing“ (yi jin jing) pratimai skirti viso kūno raumenų ir sausgyslių pratempimui ir, juos išmokus, nejučia tai tampa būtinu ryto ritualu.

Kursus naujuoju metų sezonu ves Liang Wenming, kuris yra Pekino kūno kultūros universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, 2006 m. Kinijos nacionalinio ušu čempionato taiči rungties čempionas, ušu instruktorius, jau penktus metus dirbantis mūsų institute bei meistro Liang Wenming mokinė, čigong ir taidzi instruktorė Edita Simanavičienė, kuri turi ilgametę praktiką ir nuolat gilina žinias šioje srityje.

2020 metų rudens sezonu planuojama tęsti užsiėmimus su 3 pažengusiomis grupėmis ir bus priimami nauji kursų lankytojai. Registracija į kursus čia.

Užsiėmimų laikas ir vieta bus tikslinami vasaros pabaigoje.

Atkreipiame jūsų dėmesį, jog už praleistas treniruotes pinigai negrąžinami. Praleistus užsiėmimus galite kompensuoti prisijungdami prie kitų panašaus į jūsų lygį grupių, prieš tai būtinai pasitarus su mokytojais.

Kursų klausytojo sutartis: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_cigong_taidzi.docx

Daugiau informacijos telefonu +370 613 11849 arba el. paštu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos