Sidebar

jfq8hy5v learn mandarin

VU Konfucijaus institutas organizuoja kinų kalbos iki 12 metų vaikų šeštadieninius kursus. Vaikų raidos specialistai vieningai sutinka, jog kuo anksčiau vaikui yra naudinga be gimtosios mokytis ir užsienio kalbų.

Pasak šių specialistų, ankstyvas užsienio kalbos mokymas gali vaikui padėti ją vėliau įvaldyti beveik tobulai. Juk vaikai iki mokyklinio ir pradinukų amžiaus labai gerai įsisavina ir apdoroja informaciją, todėl kinų kalbos mokymasis jiems gali tapti puikia  smegenų „mankšta" ir įdomiu užsiėmimu.

2020 metų rudens trimestre planuojami vykdyti tokie kursai:

  • vaikų 2/3-ojo lygio (iki 12 m.), šeštadieniais, kursų pradžia rugsėjo 26 d., 10:00 val. – 11:05 val., VU KI 207 aud., mokytoja Agnė Vilkė.

 

Kursai vyksta VU Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21 (vidiniame VU Geomokslų instituto kieme), 2-ame aukšte, 207 auditorijoje.

Atkreipiame jūsų dėmesį, jog minimalus vaikų skaičius grupėje yra 5 vaikai. Jei mokymosi eigoje grupė sumažėja ir joje lieka mažesnis negu minimalus vaikų skaičius, einamasis trimestras užbaigiamas, o kitas trimestras suspenduojamas iki tol, kol bus reikiamas lankančiųjų skaičius. VU Konfucijaus institutas dėl sumažėjusių grupių negarantuoja kalbos mokymo tęstinumo kitą trimestrą.

Vaikui, praleidus vieną pamoką, pinigai už praleistą pamoką nebus grąžinami. Jei kursų eigoje vaikas iš eilės praleidžia daugiau negu vieną pamoką ir tam yra svarbi priežastis, kas yra gyvenamosios vietos (miesto ar šalies) pakeitimas ar sunki liga, tik pateikus tai įrodančius dokumentus, institutas grąžina sumokėtą ir neišnaudotą už kursus sumą į kursų lankytojo atstovo (vieno iš tėvų) banko sąskaitą.

Registracija į kursus čia.

Kursų klausytojo sutartis: Sutartis_tipinė_MVG_su_klausytoju_2015_kinu_kalba_vaikams.docx

Daugiau informacijos telefonu +370 613 11849 arba el. paštu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos