Sidebar

Mokaisi kinų kalbos Konfucijaus institute ir nori išbandyti savo jėgas bendraudamas Kinijoje? Nori artimiau susipažinti su kitokia ir paslaptinga kinų kultūra? Tuomet kviečiame dalyvauti vasaros stovyklose, kurias organizuoja mūsų naujasis partneris Šanchajaus Rytų Kinijos edukologijos universitetas! 

Šios stovyklos metu vyksta kinų kalbos ir kultūros paskaitos, suteikiama galimybė pakeliauti po Kiniją. Visi kursai ir pramogos Jums dovanojamos, tereikia nusipirkti lėktuvo bilietą. Pandeminiu laikotarpiu stovyklos organizuojamos nuotoliniu būdu, tačiau tai netrukdo pažinti Kiniją.

REIKALAVIMAI: visi norintys dalyvauti vasaros stovykloje turi išlaikyti HSK arba HSKK egzaminą. HSK egzaminui pakanka išlaikyti 1 arba 2 lygio, o HSKK 1-o lygio egzaminus.

PRELIMINARI PROGRAMA:

Kursų metu pirmoje dienos pusėje 4 akademinės valandos yra skiriamos kinų kalbai tobulinti, o po pietų 2 akademinės valandos skiriamos kultūros paskaitoms (į jas įtraukiama: kinų tapybos, ušu, Pekino operos ir t.t. paskaitos).

Taip pat organizuojamos išvykos po pagrindinius turistinius objektus (pavyzdžiui, Pekine aplankomas Uždraustasis miestas, Didžioji kinų siena, Vasaros rūmai ir t.t.)

IŠLAIDOS: Dalyvis turi padengti lėktuvo bilietų ir vizos išlaidas

Daugiau informacijos ir registracija paštu: i arba telefonu: +37061311849

Registruodamiesi parašykite kur mokotės, specialybę, kursą ir informaciją apie jūsų HSK egzaminą.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos