Sidebar

„Kinų kalbos tiltas” – tai tarptautinis kinų kalbos konkursas, kurį organizuoja Konfucijaus institutų būstinė (Hanban). Šis nuo 2002 m. jau septyniolika kartų Kinijoje vykęs konkursas į galutinį etapą sukvietė daugiau nei 2000 studentų iš daugiau nei 90-ies pasaulio šalių. Tuo tarpu atrankos etapuose savo šalyse dalyvavo net 400 000 studentų. Besimokantiems kinų kalbos šis konkursas suteikia puikią galimybę parodyti savo kinų kalbos ir kinų kultūros žinias.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas kviečia visus studentus ir gimnazistus, studijuojančius kinų kalbą ir kultūrą dalyvauti šiame konkurse.

Konkurso metu vertinamos:

  • kinų kalbos žinios (klausymas, kalbėjimas, skaitymas, rašymas);
  • žinios apie Kiniją;
  • talentai (kinų muzika, šokiai, vaizduojamasis menas, akrobatika, kaligrafija, tapyba, popieriaus karpymas, kovos menai ir pan.)

Konkurso Lietuvoje laimėtojas yra kviečiamas dalyvauti tarptautiniame "Kinų kalbos tilto" konkurse, Kinijoje rengiamuose pusfinaliuose ir finale. Antrosios vietos laimėtojas turės galimybę vykti į Kiniją stebėti konkursą.

Norintieji dalyvauti konkurse rašykite arba . pasiteirauti: 861311849.  

Labai laukiami ir konkurso žiūrovai!

Išsamią informaciją apie konkursą rasite oficialioje svetainėje – http://bridge.chinese.cn/c15/opr/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos