Vilniaus universiteto Konfucijaus institute lankysis Pekino kūno kultūros universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, Ušu instruktorius Liang Wenming.

Ušu instruktorius Liang Wenmin specializuojasi sportinio ušu srityjeTaijiquan, Tuishou, Changquan, Xingyiquan bei Baguazhang stiliuose ir tokiose ginklų valdymo srityse kaip Gunshu, Duangun ir Jianshu. Liang Wenming yra daugelio mokslinių publikacijų, skirtų ušu, autorius, dėstė ušu Pekino kūno kultūros universitete, Pekino savivaldybės Mentougou rajono Zhaitang centrinėje mokykloje, Henano provincijos, Dengfengo miesto „Shaolin EPO Wushu“ koledže, 2012 m. tapo Bresto (Prancūzija) ušu mokyklos „Sun Wukong“ garbės rektoriumi.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas visus maloniai kviečia į meistro Liang Wenming paskaitą-praktinį užsiėmimą, kuris vyks balandžio 5 d., šeštadienį. Dalyviai turės puikią progą suspažinti ir toliau tobulinti čigong (qigong)  ir taiči (taijiquan)  pagrindus.

Iš viso vyks dvi atskiros meistro Liang Wenming paskaitos:

10 val.: taiči (taijiquan) paskaita, skirta turintiems bet šiek tiek patirties

13 val.: čigong (qigong) paskaita, skirta visiems norintiems susipažinti su kinų kovos menais

Kviečiame apsilankyti visus besidominčius kinų kovos menais ir kinų kultūra!