Mokaisi kinų kalbos? Ateik į susitikimą su Jesse Appell – komiku ir tyrėju , kuris susidomėjimą kinų kalba ir kultūra sujungė su kitomis savo aistromis: komedija ir kiniška arbata. Čia vyks pokalbis su Jesse apie jo mokslo kelionę, įžengimą į kinų komedijos pasaulį, humoro klubo Pekine įkūrimą ir kasdienius sunkumus valdant teatro auditoriją.

Be to, jis papasakos, kaip dėl pandemijos įstrigo JAV ir kaip su tuo susitvarkė: įkūrė arbatos verslą ir pradėjo kurti komišką interneto turinį.

Laukiame jūsų gruodžio 2 d. 15 val. Didžiojoje Konfucijaus auditorijoje, nes tik čia galėsite patirti ir pažvelgti į kinų kalbos mokymąsi iš naujos perspektyvos ir galbūt pasisemti įkvėpimo tęsti studijas bei rasti būdą, kaip susieti domėjimąsi kinų kalba su kitomis savo aistromis ar įgūdžiais.

Sustikimo kalba kinų/anglų.

Jei turite klausimų rašykite arba skambinkite 861311849