Pastaruoju metu daug tenka išgirsti apie Kiniją. Tačiau ką mes žinome apie šiuolaikinę šios šalies visuomenę? Kaip ji keitėsi ir tapo tuo, kuo yra šiandien?
Paskutinį pavasario mėnesį kviečiame į Doc. Loretos Poškaitės paskaitas apie lyčių stereotipų pokyčius ir įvaizdžius šiuolaikinėje (pomaoistinėje) Kinijoje.
Pirmoji paskaita „Moteriškumo stereotipai ir nauji įvaizdžiai šiuolaikinėje (pomaoistinėje) Kinijoje: nuo perdėto moteriškumo iki androginiškumo“.
Čia bus kalbama, kaip keitėsi moteriškumo sampratos ir idealai Kinijoje nuo XX a. devintojo dešimtmečio – kokie veiksniai įtakojo šiuos pokyčius ir kaip jie pasireiškia populiarioje bei oficialioje kultūroje, pradedant moterims skirtais žurnalais, šeimos gyvenimo patarimais ir baigiant pop-muzika.

Nepraleiskite progos daugiau sužinoti apie Kinijos moteris!

Dėl detalesnės informacijos rašykite

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, junkimės per Zoom:
VU Konfucijaus Institutas is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: „Moteriškumo stereotipai ir nauji įvaizdžiai šiuolaikinėje Kinijoje: nuo perdėto moteriškumo iki androginiškumo“

Time: May 12, 2021 12:00 PM Helsinki
Passcode: 336482