Gegužės 5-7 dienomis Vilniuje vyko kasmetinės VU Orientalistikos centro organizuojamos Orientalistų dienos (OrDi 2014), kurių metu visi Tolimųjų Rytų gerbėjai turėjo galimybę aktyviai dalyvauti, pasisemti žinių bei gebėjimų Rytų Azijos švietimo, verslo, diplomatijos ir kultūros srityse.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas taip pat norėdamas prisidėti prie šio renginio sėkmės ir suteikti žmonėms progą pažinti kinų kovos meno Taijiquan sveikatinimo judesius, surengė viešąją Taijiquan pamoką kartu su daoistų Huashan mokyklos tradicijų tęsėja meistre Xiang Xueqiu.

Paskutiniąją OrDi 2014 dieną, gegužės 7 dienos rytą, 10:30 ryto visi, besidomiantys šiuo kinų kovos menu, susirinko Vilniaus universiteto M. Sarbievijaus kieme ir neišigandę spaudžiančio šaltuko smagiai pasimankštino malonioje meistrės Xiang Xueqiu draugijoje.

9695 800 600 2