Lietuvos sporto universitetas, bendradarbiaudamas su Vilniaus universiteto Konfucijaus institutu, suteikė neeilinę galimybę kiekvienam norinčiam susipažinti su Kinijos kovos menų kultūra.

Balandžio 1—4 dienomis LSU svečiavosi Pekino kūno kultūros universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, 2006 m. Kinijos ušu čempionato nugalėtojas, ušu instruktorius Liang Wenming. Per keturias viešnagės dienas Kaune svečias iš Kinijos ne tik pristatė tokius kovos menus kaip čigong (qigong) ir taiči (taijiquan), bet ir mokė dalyvius pritaikyti žinias praktikoje, taigi visi susirinkę turėjo galimybę išmokti ir išbandyti tradicinius kinų kovos menų pratimus. Kursų pabaigoje kiekvienas dalyvis gavo pažymėjimą, patvirtinantį jo dalyvavimą ir įgytas žinias kursų metu.

9467 800 600 2