Artėjat kinų Naujiesiems metams, šventimo tradicijos buvo pristatytos ne tik Panevėžyje „Paslaptingoji Kinija“ renginių ciklo metu, bet ir jauniesiems klausytojams Vilniaus licėjuje. Šiame renginyje dalyvavo  Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto direktorė profesorė Zhang Donghui, projektų vadovė Vilma Šniukštaitė ir kinų kalbos dėstytoja Bo Shuyan.

V. Šniukštaitė susirinkusiems klausytojams papasakojo kaip triukšmingai ir spalvingai kinai švenčia Naujuosius metus, o profesorė Zhang Donghui ir Bo Shuyan klausinėjo kiek prisimena ir žino klausytojai. Na, o už teisingus atsakymus Vilniaus licėjaus mokiniai buvo apdovanoti tradiciniais kiniškais suvenyrais – raudonais laimės mazgais. Po paskaitos svečiai iš Konfucijaus instituto buvo pakviesti arbatos ir daugiau pabendrauti su mokytojais.

9418 800 600 2