Metus kviečiame užbaigti ypatingai, atrandant kinų kaligrafijos meną.

Gruodžio 8 d. 18 val. (o taip! Kinų kultūroje tai bene sėkmingiausia diena!) apsilankykite mūsų institute adresu M. K. Čiurlionio g. 21 (VU CHGF Geomokslų instituto kiemelyje), 206 aud. ir kartu su kaligrafijos entuziaste Dagne Eitutyte pasinerkite į kaligrafijos pasaulį.

Jei esate anksčiau išbandę, bus puiki proga šventėms susikurti magiškąjį laimės hieroglifą “fú” 福, o jei tai jums naujiena, pažadame išsinešite dalelę žinių ir patyrimo.

Meilę kaligrafijai garsus Songų dinastijos kaligrafas, poetas ir tapytojas Mi Fu (1051 -1107) išreiškė taip:

„Netrokštu turto ar aukštos kilmės. Vienintelė mano meilė – senovės meistrų teptuku užrašyti hieroglifai“.

O ar kaligrafija patiktų ir jums? Ateikite ir sužinosite.

Dirbtuvės nemokamos, tačiau būtina registracija: http://bit.ly/3uvCZtH