Sausio 17-ą dieną VU Konfucijaus institutas moksleiviams iš Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos suorganizavo edukacinę pamoką apie Kiniją. Apsilankymo metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Kinijos kultūra. Pirmiausia, VU Konfucijaus instituto direktorius trumpai papasakojo vaikams apie šią šalį išskirdamas įdomiausius faktus.

ed

Vėliau mokiniai išbandė kaligrafijos meną, išmoko rašyti savo pirmuosius hieroglifus, sužinojo apie Pekino operą ir kokias reikšmes slepia kaukių spalvos. Dėstytoja Cui Lan pristatė arbatos gėrimo ceremoniją, kurios metu vaikai mėgavosi arbatos kvapais ir skoniu.  Na, o muzikalūs mokiniai turėjo galimybę prisiliesti prie kiniško instrumento guzheng. Pasibaigus edukacinei pamokėlei, vaikai buvo apdovanoti suvenyrais, kurie primins šią kiniškų įspūdžių dieną. Dėkojame mokiniams ir dalijamės jų atsiliepimais: „Vaikams labai patiko edukacija institute. Jūs labai pasiruošėte, daug mums parodėte. Didelį įspūdį vaikams paliko piešimas, arbatos ritualas ir PATYS ŽMONĖS. Labai dėkojame, mokytoja Laimutė“.