Kovo 29 d. Vilniaus universiteto Konfucijaus institute vyko atvirų durų diena.

imgonline com ua Compressed hBhr61HbacOSct

Renginio lankytojai turėjo galimybę susipažinti su kinų kalbos ypatumais atviroje kinų kalbos pamokoje su dėstytoja dr. Cui Lan. Taip pat renginio svečiai turėjo progą sudalyvauti kaligrafijos dirbtuvėse su dėstytoju Zuo Yunpeng bei prie kiniškos arbatos puodelio pabendrauti su kitais Konfucijaus instituto dėstytojais.
imgonline com ua Compressed y7pkFqopkZbl

Dėkojame visiems susirinkusiems bei Konfucijaus instituto dėstytojams už puikias paskaitas.

imgonline com ua Compressed cddGWO4AjR

imgonline com ua Compressed NAXsBvU41gI

Renginio nuotraukas rasite: https://www.facebook.com/pg/Vilniaus-universiteto-Konfucijaus-institutas-185767401445288/photos/?tab=album&album_id=2352993011389372&__tn__=-UC-R