Vilniaus universiteto Konfucijaus institute lankėsi Pekino kūno kultūros universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, 2006 m. Kinijos ušu čempionato nugalėtojas, ušu instruktorius Liang Wenming.

Ušu instruktorius Liang Wenming specializuojasi sportinio ušu srityje – taijiquan, tuishou, changquan, xingyiquan bei baguazhang stiliuose ir tokiose ginklų valdymo srityse kaip gunshu, duangun ir jianshu. Liang Wenming yra daugelio mokslinių publikacijų, skirtų ušu, autorius, dėstė ušu Pekino kūno kultūros universitete, Pekino savivaldybės Mentougou rajono Zhaitang centrinėje mokykloje, Henan provincijos, Dengfeng miesto „Shaolin EPO Wushu“ koledže, 2012 m. tapo Bresto (Prancūzija) ušu mokyklos „Sun Wukong“ garbės rektoriumi. Šiuo metu dirba Bergeno Konfucijaus institute (Norvegija).

Balandžio 5 d. Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas suteikė progą visiems norintiems apsilankyti meistro Liang Wenming paskaitose –praktiniuose užsiėmimuose. Įvyko dvi paskaitos, kurių viena buvo skirta turintiems šiek tiek patirties, kita – visiems norintiems susipažinti su kinų kovos menais. Dalyviai turėjo puikią progą suspažinti ir toliau tobulinti čigong (qigong)  ir taiči (taijiquan)  pagrindus.

9483 800 600 2