Nacionalinėje dailės galerijoje ir Konfucijaus institute vyko doc. Cai Leiluo viešos paskaitos apie tradicinį ugdymą Kinijoje.

Cai Leiluo - žymaus Kinijos Qing dinastijos pabaigos ir Respublikos laikotarpio intelektualo, Kinijos muzikos akademijos ir Kinijos meno akademijos įkūrėjo, Pekino universiteto rektoriaus, pirmojo Kinijos Respublikos švietimo ministro Cai Yuanpei anūkė, Pekino universiteto Edukologijos fakulteto docentė bei Pekino universiteto Cai Yuanpei tyrimų instituto pirmininkė.

Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto sinologijos programos kurso studentai bei visi, kurie domisi kinų kultūra, viešų paskaitų metu buvo supažindinti su tradiciniu ugdymu Kinijoje bei doc. Cai Leiluo senelio Cai Yuanpei gyvenimo istorija.

imgonline com ua Compressed powPtfKKzVmbUE

Dėkojame visiems susirinkusiems bei docentei Cai Leiluo už puikias paskaitas.

imgonline com ua Compressed RYJKoRSPfyoqwqhg