Balandžio 12 d. Nacionalinėje dailės galerijoje, parodos „Kinų šeji: rinktiniai kūriniai iš Kinijos nacionalinio dailės muziejaus" proga vyko kinų kaligrafijos dirbtuvės.

Šiame edukaciniame renginyje VU Konfucijaus instituto dėstytojai Qu Bojin ir Zuo Yunpeng supažindino dirbtuvių dalyvius su kinų rašmenų raida bei su šeji (xieyi) dailės technika ir samprata.

Dėkojame visiems susirinkusiems ir laukiame Jūsų balandžio 26 d. kinų kalbos pamokoje, kurią ves VU Konfucijaus instituto dėstytoja dr. Cui Lan.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija el. paštu

imgonline com ua Compressed 7ojqFUUPtOdI

imgonline com ua Compressed 7xbJqeARlq64xp

imgonline com ua Compressed CI6DzytSXadWN8J