Vilniaus Universiteto Konfucijaus instituto kvietimu Lietuvoje viešėjo ekonomikos ekspertas iš Kinijos – Li Yong, kuris mielai dalinosi įžvalgomis apie Kinijos ekonomiką su VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentais ir Lietuvos verslininkais.

imgonline com ua Compressed elY5qn7dpl8lxX

Li Yong yra aktyvus konsultantas ir treneris vyriausybiniuose ir verslo projektuose. Kadaise padėjęs įkurti Kinijos tarptautinės prekybos asociaciją (CAIT). Jo rekomendacijomis remiasi įvairios vyriausybinės organizacijos ir verslo struktūros, kurios kreipiasi dėl klausimų, susijusių su Kinijos išorės prekybos reguliavimu ir investavimo priemonėmis.

imgonline com ua Compressed XTs363GvHdY

VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete Li Yong skaitė paskaitas apie “Kinijos - JAV prekybos karą ir jo įtaką pasaulio ekonomikai” ir “Kaip kurti verslą Kinijoje”. Bendradarbiaujant su VŠĮ “Investuok Lietuvoje”, Lietuvos verslininkams buvo pristatytos prekybos galimybės Kinijoje.

imgonline com ua Compressed ewXxuuwUQkwlToc

Džiaugiamės turėdami galimybę plėsti akademinius ryšius ir jau planuojame kitą profesoriaus vizitą 2019 metais!