Lapkričio 6 d. Kauno Jėzuitų gimnazijoje pirmą kartą vyko Kinų kultūros diena. Konfucijaus instituto direktorės prof. Zhou Jie ir Vilma Šniukštaitė kartu su dėstytojais Cui Lan, Dou Yanchen, Yan Licun padėjo gimnazistams artimiau pažinti kinų kultūrą. Vyko kinų arbatos gėrimo ceremonija, mokiniai buvo supažindinti su kinų medicinos principais, kovos menų tradicijomis, kinų rašto paslaptimis ir Konfucijaus išmintimi.

imgonline com ua Compressed KkIwxgYO4faJshW5                     imgonline com ua Compressed xShUNT76tlH

imgonline com ua Compressed YtWMEnXSKg4