2018 m. lapkričio 3-4 dienomis Konfucijaus institute vyko praktinis seminaras "Diagnozė ir gydymas tradicinėje kinų medicinoje". Seminarą vedė dėstytojas iš Kinijos – profesorius Li Chunri ir lektoriai dr. Dainius Butvilas bei dr. Vitalijus Naumavičius.

imgonline com ua Compressed 5TVwdQlvOrye6o

Buvo plačiau aptarti tradicinės kinų medicinos pagrindai: ligų priežastys, prevencija ir gydymo principai. Seminaro dalyviai susipažino su diagnostikos (apžiūra, klausymasis ir kvapas, apklausa) ir įvairiais gydymo principais (“Aštuoni“ principai, Qi sindromų diferencijavimas, Qigong praktika). Bei sužinojo, kaip tai pritaikyti praktikoje.

imgonline com ua Compressed uUhjklHNQ63EJZUJ

imgonline com ua Compressed I89MM0uWdA0eKseX