Kovo 5-9 dienomis jau ketvirtus metus iš eilės vyko Vytauto Didžiojo universiteto organizuojama Azijos savaitė, kurioje dalyvavo ir Konfucijaus instituto atstovai. Renginyje buvo atstovaujamos trijų Azijos šalių (Kinijos, Japonijos ir Pietų Korėjos) kultūros.

Mūsų instituto atstovai dalyvaujantiesiems padėjo susipažinti su Kinijos kultūra. Norintieji galėjo pasimatuoti tradicines kiniškas sukneles bei apsiaustus, o virtuvės entuziastai kulinarinėse dirbtuvėse mokėsi kaip pagaminti tradicinius kiniškus virtinukus (jaozi). Taip pat vyko kaligrafijos dirbtuvės, Liang Wenming vedami taijiquan užsiėmimai ir kinų kalbos konkursas.

imgonline com ua Compressed yglrp6Hm2p6WZ

imgonline com ua Compressed R7klvUHBbXokEe1