Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas nuoširdžiai dėkodamas už bendradarbiavimą, palaikymą bei paramą į kinų Naujųjų metų šventę sukvietė gausų būrį garbių svečių, partnerių, kolegų ir bičiulių.

Vasario 8 d. vakarą naujose instituto patalpose džiaugdamiesi nuveiktais darbais, dalindamiesi naujomis idėjomis ir siekiais dar kartą palydėjome senuosius ugninės Beždžionės ir sutikome Naujuosius ugninio Gaidžio metus.

Savo apsilankymu mus pagerbė Vilniaus universiteto rektorius A.Žukauskas, Aplinkos ministras K. Navickas, Kinijos LR ambasados ministras patarėjas Ma Taotao, Švietimo viceministras G.Viliūnas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sekretorius S.Girdzijauskas, Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius E.Borisovas, akad. B.Juodka, VU bendruomenės atstovai, gimnazijų, kuriose dėstoma kinų kalba direktoriai, verslo atstovai, dėstytojai, kinų kultūros mylėtojai.

Renginio metu už puikius studijų rezultatus 2016 metais ir aktyvų dalyvavimą VU Konfucijaus instituto veikloje Orientalistikos centro studentai sinologai - Gabrielė Eidėjūtė, Arūnė Kanovaitė ir Jonas Zavistanavičius buvo apdovanoti VU Konfucijaus instituto piniginėmis premijomis.

imgonline com ua Compressed Vjc9fepXyO

imgonline com ua Compressed fDZzZKHWT5R4EM