Vasario 12 dieną Panevėžio dailės galerijoje įvyko paskutinis ciklo "Paslaptingoji Kinija" renginys. Tai buvo Konfucijaus instituto dėstytojo mokslų daktaro Dainiaus Butvilo paskaita "Kinų ir šiuolaikinės Vakarų medicinos sankirta ir santaka". Šios paskaitos pasiklausyti ir artimiau susipažinti su kinų medicina susirinko daugiau kaip 100 klausytojų.

Paskaitos metu D. Butvilas pristatė kinų ir Vakarų medicinos požiūrį į žmogų ir ligas. Lektorius papasakojo ne tik apie kiekvienos šakos privalumus, bet nepamiršo paminėti ir trūkumų. Susirinkusieji galėjo ir patys išbandyti tam tikrus kinų medicnos pratimus. Na, o paskaitos pabaigoje lektorius visiems patarė neieškoti geriausios ar pranašiausios medicinos šakos, bet išmokti jas derinti.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas dėkoja Dailės galerijai už šiltą, malonų bei sėkmingą bendradarbiavimą ir linki galerijos komandai gražių ir darbingų Žaliojo arklio metų.

imgonline com ua convertFr8o7S805L7f