Pasaulinės taijiquan ir qigong dienos proga VU Konfucijaus institutas prisidėjo prie "Tarptautinės tai chi chuan ir chi kung asociacijos" ir kartu su 70 valstybių paminėjo pasaulinę taijiquan ir qigong dieną - šią dieną visi susirenka 10 val. ryto vietos laiku ir praktikuoja taijiquan.

10 val. ryto Vingio parke susirinkę entuziastai nepabūgo lietaus ir noriai klausėsi pasakojimo apie taijiquan naudą, taip pat mokėsi taiqi judesių. Renginio dalyviai taip pat galėjo susipažinti su Huashan daoistų mokyklos ilgaamžiškumo menu - meistrė Xiang Xueqiu mokė šios mokyklos pratimų.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas dėkoja "Tarptautinei tai chi chuan ir chi kung asociacijai", jos vadovui Romualdui Petkevičiui už organizavimą ir kvietimą prisidėti prie renginio.

imgonline com ua Compressed d8xk1UuHdywoDx