Pasaulinės Taidzi ir čigong dienos proga buvome nepaprastai laimingi galėdami pristatyti sveikatos seminarą su mūsų mylimu ušu instruktoriumi Liang Wenming. Pagrindinė seminaro idėja buvo supažindinti su papildomais kvėpavimo pratimais ir atvirkštiniu pilvo kvėpavimu, panaudojant jį Chen stiliaus Taidzi.

Pirmoje dalyje dalyviai buvo mokomi trijų garsų iš šešių gydomųjų garsų: Xu (嘘), He (呵) ir Hu (呼). Tikslas buvo siekiamas per per garsų vibraciją, protinį darbą, pilvo, krūtinės ir galūnių judesius.

Antroje dalyje dalyviai išmoko tris judesius iš Chen stiliaus Taidzi: Single whip (单鞭), Hidden Hand Punch (掩手肱捶) ir Shift Weight Turn/Flash the Back (闪通背). Pagrindinis tikslas buvo sujungti atvirkštinį pilvo kvėpavimą su Taidzi judesiais ir pagerinti pagrindinį stabilumą.

Geriausi dalyvių atsiliepimai yra didžiausias džiaugsmas mums.