Lapkričio 18-22 d. trečiojoje Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto organizuojamoje Kinų kultūros savaitėje svarbiausias dėmesys skiriamas tradicinei kinų muzikai. Į Lietuvą atvyksta Kinijos centrinės konservatorijos ir pirmojo bei vienintelio pasaulyje muzikinės krypties Konfucijaus instituto Danijos karališkoje muzikos akademijoje dėstytojai. Penki muzikantai, groja tradiciniais kiniškais instrumentais – erhu, pipa, yangqin (jangčinu), guzheng (gudžengu) ir guqin (gučinu arba činu).

Vilniečiai ir miesto svečiai šių instrumentų skambesį galės išgirsti koncerte Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje, o kauniečiai - VDU centriniuose rūmuose, o   iš arčiau su instrumentais bei kinų kultūros bruožais susipažinti rengiamose paskaitose.

Maloniai kviečiame!

Visi renginiai nemokami.

Daugiau informacijos prisegtame plakate ir VU Konfucijaus instituto svetainėje.