VU Konfucijaus institutas kviečia į daoistų Huashan mokyklos taiči kursus, kuriuos ves meistrė XIANG XUEQIU.

Meistrė yra daoistų Huashan mokyklos tradicijų puoselėtoja, žymaus mokytojo Bian Zhizhong mokinė, bendradarbiaujanti su Kinijos qigong mokslinių tyrimų institutu. Huashan mokykla yra sukūrusi sveikatą puoselėjančių ir gyvenimą prailginančių pratimų sistemą, kuri uždaram pasekėjų ratui būdavo perduodama iš kartos į kartą. Džiaugiamės galimybe pristatyti šios mokyklos tradicijas VU Konfucijaus institute ir kviečiame į pirmąjį susitikimą, kuris planuojamas:

Spalio 9 d., antradienį, 18:00 val.

Užsiėmimai vyks kiekvieną antradienį - ketvirtadienį (18:00 val.) ir penktadienį (17:00 val.)

Kursas – 4 savaitės, 12 susitikimų

Kaina – 180 Lt

Adresas – A. Goštauto g. 12 (4 aukštas), Vilnius

Jeigu norėtumėte susitikti rytais, rašykite - arba skambinkite tel. 8 613 11849