Šios stovyklos metu vyksta kinų kalbos ir kultūros paskaitos, suteikiama galimybė pakeliauti po Kiniją. Visi kursai ir pramogos Jums dovanojamos, tereikia nusipirkti lėktuvo bilietą.

REIKALAVIMAI: visi norintys dalyvauti vasaros stovykloje turi išlaikyti HSK arba HSKK egzaminą. HSK egzaminui pakanka išlaikyti 1 arba 2 lygio, o HSKK 1-o lygio egzaminus.

PRELIMINARI PROGRAMA:

Kursų metu pirmoje dienos pusėje 4 akademinės valandos yra skiriamos kinų kalbai tobulinti, o po pietų 2 akademinės valandos skiriamos kultūros paskaitoms (į jas įtraukiama: kinų tapybos, ušu, Pekino operos ir t.t. paskaitos).

Taip pat organizuojamos išvykos po Shenyang ir Pekino miestų pagrindinius turistinius objektus (Pekine aplankomas Uždraustasis miestas, Didžioji kinų siena, Vasaros rūmai ir t.t.)

STUDENTAMS LĖKTUVO BILIETŲ KAINA: 578 eur/asm.

GIMNAZISTAMS LĖKTUVO BILIETŲ KAINA: 644 eur/asm.

KURSŲ DATA STUDENTAMS: liepos 5-19 d.

KURSŲ DATA GIMNAZISTAMS: liepos 9-23 d.

Registracija į 2019 m. stovyklą vyksta iki kovo 15 d.

Daugiau informacijos ir registracija paštu: arba telefonu: 861311849

Registruodamiesi parašykite kur mokotės, specialybę, kursą ir informaciją apie jūsų HSK egzaminą.