Galbūt jau anksčiau esate stebėję kinų arbatos ceremoniją o gal net ir ragavote jos metu pagamintos arbatos.

Jau greitai mes pakviesime jus į internetinę demonstracinę paskaitą, kurioje turėsite galimybę išvysti kaip arbata ruošiama pietų Kinijos šeimose. Šį kartą mūsų arbatos meistrė bus Dora Luo iš pietinio kranto, Šantou, Guangdongo provincijos Kinijoje. Mokykloje, kurioje dirba Dora Luo, mokiniai turi ne tik aukštas anglų kalbos žinias ir vaikai gali mokytis nuo nuo 7 iki 24 metų, bet ir pastebimos bei vertinamos jų individualios kompetencijos. Čia taikomos įvairios tarpkultūrinės programos, kuriose mokyklos auklėtiniai bendraudami su kitų šalių moksleiviais gali pasipraktikuoti anglų kalba, taip pat mielai pristato kinų tradicijas ir kultūrą. Paskaitoje bus aptarta arbatos tradicijų istorija, arbatos ceremonijos indai ir įrankiai bei arbatos gėrimo papročiai būdingi pietų Kinijai. Paskaita vyks anglų kalba.

Junkimės su Kinija per Zoom:

Time: May 28, 2021 12:00 PM Helsinki

Passcode: 305343