Vasario 13-ą dieną, kartu su VGTU inžinerijos licėjaus Konfucijaus klasės mokiniais, pasitikome Naujuosius Geltonojo Šuns Metus. Renginys prasidėjo koncertu, kuriame išgirdome gimnazistų puikiai atliktus populiarius kiniškus kūrinius bei tradicinių kiniškų muzikos instrumentų skambesį.

Po koncerto mokiniai darbavosi kūrybinėse kaligrafijos dirbtuvėse, dalyvavo kinų kovų menų (UŠU) pamokoje ir tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje. Žinoma, nepamiršome ir užgavėnių. Visi kartu ne tik kepėme blynus, bet ir gaminomės kiniškus naminius virtinukus (Jiaozi), be kurių neįsivaizduojama jokia kinų Naujųjų Metų sutikimo šventė.

imgonline com ua Compressed ZhNbOw6MoJv7g6W

imgonline com ua Compressed XJktCtBfxJh

imgonline com ua Compressed wM6w7GbuPfAtFzt

Šis renginys sulaukė net kinų naujienų portalo Xinhua dėmesio. Kinų kalba parašyta straipsnį galite rasti čia: http://xinhuanet.com/2018-02/18/c_1122427100.htm