Sidebar

Reaguodami į didėjantį kinų kalbos mokymosi poreikį, šiais metais pradėjome organizuoti ir kursus verslininkams, kurie turi ar ketina turėti verslo santykių su Kinija. Bloomberg komapnijos duomenimis kinų mandarinų kalba yra viena iš dažniausiai naudojamų kalbų versle kaip ir anglų.

Kinų kalbos įgūdžiai padeda giliau susipažinti su Kinijos kultūra, o mokydamiesi šios kalbos, galėsite bendrauti su daugeliu žmonių ir užmegzti ryšį ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje! Be to, tyrimai rodo, kad, mokantis kinų kalbos, dirba didesnė smegenų dalis negu mokantis kitų užsienio kalbų.

VERSLO KINŲ KALBOS programa skirta visiems, kurie nori suprasti kinų kalba parašytą verslo informaciją ir verslo aplinkoje trokšta efektyviai bendrauti kiniškai.

KURSO AKCENTAI

  • Išmoksite pagrindines frazes, terminologiją, kurie naudojami verslo kalboje.
  • Kursų programoje yra praktinių temų, tinkamų realiam gyvenimui.
  • Taikomi įvairūs mokymo variantai: klausymasis, kalbėjimas, skaitymas ir rašymas.
  • Daugiapakopė programa, tinkanti visiems – pradedantiesiems ir pažengusiems.
  • Praplėsite savo interesų lauką, sutiksite bendraminčių iš skirtingų sričių.
  • Kvalifikuoti kinakalbiai dėstytojai, turintys praktinio mokymo patirties.

KURSO TIKSLAI

  • Tobulinti kinų klausymosi, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius darbo vietoje, pritaikomus įvairiose pramonės šakose.
  • Išmokti versle naudojamus terminus, frazes ir sintaksę; išmokti jomis naudotis atliekant pratimus dialoguose ir teminėse diskusijose.
  • Sustiprinti pasitikėjimą naudojant kinų kalbą tiek oficialiose, tiek neoficialiose situacijose.

KURSO STRUKTŪRA IR KAINA

VERSLO KINŲ KALBA (pradinis lygis). Registruotis nuotoliniams verslo kinų kalbos kursams galite  čia. Grupė bus formuojama tik tuo atveju, jei susidarys minimalus kursų dalyvių skaičius. Šių kursų laikas 12:00-13:30 val.

Kursas susideda iš 8 savaičių trukmės 32 akademinių valandų, 16 užsiėmimų, susitinkant du kartus per savaitę. Šiuo metu renkame naują grupę ir turime vieną tęstinę grupę nuo praeito semestro. Nuotoliniai kursai lanksčiu grafiku rytais arba pietų metu. Kurso kaina 220 EUR. Mokėjimo informacija čia.

PAPILDOMA SVARBI INFORMACIJA

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad minimali grupė yra 6 klausytojai ir tuo atveju, kai kursų eigoje grupė sumažėja iki mažiau negu 6 klausytojų, VU Konfucijaus institutas turi teisę kitą trimestrą suspenduoti kursus iki tol, kol susidarys minimali grupė. Tokiu atveju klausytojams siūlome prisijungti prie kitų lygių grupių. VU Konfucijaus institutas dėl sumažėjusių grupių negarantuoja kalbos mokymo tęstinumo kitą trimestrą.

Kursų klausytojui, praleidus vieną pamoką, pinigai už praleistą pamoką nebus grąžinami. Jei kursų eigoje kursų lankytojas iš eilės praleidžia daugiau negu vieną pamoką ir tam yra svarbi priežastis, kas yra gyvenamosios vietos (miesto ar šalies) pakeitimas ar sunki liga, tik pateikus tai įrodančius dokumentus, institutas grąžina sumokėtą ir neišnaudotą už kursus sumą į kursų lankytojo banko sąskaitą.

Kursai kontaktiniu būdu vyksta VU Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21 (vidiniame VU Geomokslų instituto kieme), 2-ame aukšte.

 

Daugiau informacijos telefonu: +370 613 11 849 arba el. paštu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos