Confucius Institue Vilniaus Universiteto Konfucijaus institutas
Rss
Renginiai
Naujienos
TRADICINĖS KINŲ MUZIKOS KONCERTAI KAUNE IR VILNIUJE

TRADICINĖS KINŲ MUZIKOS KONCERTAI KAUNE IR VILNIUJE

2013 metais, lapkričio 18 – 22 d. Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas surengė jau trečiąją Kinų kultūros savaitę, kurios renginius vainikavo tradicinės kinų muzikos koncertai Kaune ir Vilniuje. Lapkričio 20 d. Vytauto Didžiojo universitete Kaune bei lapkričio 22 d. Šv. Jonų bažnyčioje Vilniuje pasirodė Kinijos centrinės konservatorijos ir vienintelio pasaulyje muzikinės krypties Konfucijaus instituto Danijos karališkojoje muzikos akademijoje dėstytojai.
plačiau
FOTOALBUMO

FOTOALBUMO "NEATRASTOJI KINIJA. DU ŽVILGSNIAI" PRISTATYMAS

2013 m. gruodžio 18 d. Vilniaus universiteto Mažojoje auloje Kinijos Liaudies Respublikos ambasada, Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas ir leidykla "Eugrimas" pristatė fotoalbumą "Neatrastoji Kinija. Du žvilgsniai".
plačiau
REPORTAŽAS APIE KINŲ MUZIKĄ

REPORTAŽAS APIE KINŲ MUZIKĄ

Tiems, kas neturėjo galimybės atvykti į tradicinės kinų muzikos koncertą Šv. Jonų bažnyčioje, siūlome pažiūrėti reportažą apie mūsų svečius, jų muzikos instrumentus ir jais atliekamą muziką.
plačiau
TRADICINĖS KINŲ MUZIKOS ATLIKĖJAI

TRADICINĖS KINŲ MUZIKOS ATLIKĖJAI

Vilniuje vieši tradicinės kinų muzikos atlikėjai iš Kinijos centrinės konservatorijos ir Danijos karališkosios muzikos akademijos Konfucijaus instituto. Supažindiname su muzikais ir kviečiame į jų koncertus Kaune bei Vilniuje.
plačiau