Confucius Institue Vilniaus Universiteto Konfucijaus institutas
Rss
Vasaros stovykla Kinijoje

Studente, mokaisi kinų kalbos ir nori išbandyti savo jėgas bendraudamas Kinijoje? Nori artimiau susipažinti su kitokia ir paslaptinga kinų kultūra? Tuomet šie vasaros kursai kaip tik tau! Tereikia tik nusipirkti bilietą ir susikrauti lagaminą į tolimą kelionę.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas kartu su partneriu Liaoning universitetu (Kinija) kviečia dalyvauti organizuojamoje vasaros stovykloje, kuri vyksta Liaoning universitete. Šios stovyklos metu vyksta kinų kalbos ir kultūros paskaitos, o taip pat studentai turi galimybę pakeliauti po Kiniją. Stovykla trunka dvi savaites liepos pradžioje. Už pačius kursus nereikia mokėti.

Tai yra puiki galimybė bent truputį pažinti ir pačiam atrasti savąją Kiniją.

Registracija į 2018 m. stovyklą vyksta iki kovo 24 d. 

 

ORGANIZATORIAI: Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas ir Liaoning universitetas (Kinija).

DALYVIS PATS TURI PADENGTI: lėktuvo bilietų (578 eur) ir vizos išlaidas (60 eur).

DALYVIAI: šioje programoje gali dalyvauti tik Kinijos kultūros studijų ir Konfucijaus instituto studentai (ne jaunesni nei 17 metų ir ne vyresni nei 30 metų).

REIKALAVIMAI: visi norintys dalyvauti vasaros stovykloje turi išlaikyti HSK arba HSKK egzaminą. HSK egzaminui pakanka išlaikyti 1 arba 2 lygio, o HSKK 1-o lygio egzaminus.

KURSŲ DATA: liepos 9-23 d.

 

Daugiau informacijos ir registracija paštu: konfucijaus.institutas@gmail.com arba telefonu: 861311849

Registruodamiesi parašykite kur mokotės, specialybę,  kursą ir informaciją apie jūsų HSK egzaminą.

 

PRELIMINARI PROGRAMA:

Kursų metu pirmoje dienos pusėje 4 akademinės valandos yra skiriamos kinų kalbai tobulinti, o po pietų 2 akademinės valandos skiriamos kultūros paskaitoms (į jas įtraukiama: kinų tapybos, ušu, Pekino operos ir t.t. paskaitos).

Taip pat organizuojamos išvykos po Shenyang ir Pekino miestų pagrindinius turistinius objektus (Pekine aplankomas Uždraustasis miestas, Didžioji kinų siena, Vasaros rūmai ir t.t.)