VIEŠŲ PASKAITŲ CIKLAS „RELIGINGUMAS IR RELIGIJOS KINŲ KULTŪROJE“

Vilniaus Universiteto Konfucijaus instituto kvietimu Lietuvoje viešėjo prof. Geir Sigurðsson, kuris viešų paskaitų cikle dalijosi žiniomis apie religingumą ir religijas kinų kultūroje.
TARPTAUTINIS KINŲ KALBOS EGZAMINAS

Gruodžio 2 d. VU Konfucijaus institute vyko tarptautinis kinų kalbos egzaminas - HSK. Šiais metais skirtingų lygių egzaminus laikė 15 studentų.
TARPTAUTINĖ KALĖDŲ LABDAROS MUGĖ

Gruodžio 1 d. Vilniaus Rotušės aikštėje vyko Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Renginio tikslas – padėti sunkumus patiriantiems žmonėms Lietuvoje. Prie kilnios misijos prisidėjo ir Vilniaus Universiteto Konfucijaus instituto bendruomenės nariai. Mugės svečiai buvo supažindinti su kinų kovos menais bei arbatos gėrimo ceremonija.
EKONOMISTO LI YONG VIEŠOS PASKAITOS

Vilniaus Konfucijaus instituto kvietimu Lietuvoje viešėjo ekonomikos ekspertas iš Kinijos – Li Yong, kuris mielai dalinosi įžvalgomis apie Kinijos ekonomiką su VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentais ir Lietuvos verslininkais.
1 2 3 ... 26 27