VIEŠŲ PASKAITŲ CIKLAS

VIEŠŲ PASKAITŲ CIKLAS "CHINESE BUDDHISM"

2018 m. spalio 8 - 11 dienomis, Konfucijaus institute vyko viešų paskaitų ciklas "Chinese Buddhism", kurį skaitė doc. Märt Läänemets.
plačiau
KINŲ KALBOS KONKURSAS „KINŲ KALBOS TILTAS 2018 “

Gegužės 12 d. vyko Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto organizuojamas kinų kalbos konkursas “Kinų kalbos tiltas“, jau ketvirtąjį kartą suburiantis kinų kalbos ir kultūros studentus. Tačiau dar svarbiau, jog šiais metais konkursas buvo skirtas ne tik universitetų studentams, bet ir gimnazistams, kurie mokosi kinų kalbos. Pirmąjį kartą konkurse varžėsi kinų kalbos pagrindus įgiję gimnazistai iš VGTU inžinerijos licėjaus, Vilniaus jėzuitų gimnazijos, Užupio gimnazijos, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Kauno KTU inžinerijos licėjaus. Šios gimnazijos jau kelerius metus bendradarbiauja su Vilniaus universiteto Konfucijaus institutu, o jose dirba mokytojai savanoriai iš Kinijos.
KINŲ KULTŪROS DIENA VGTU INŽINERIJOS LICĖJUJE

Džiaugiamės, kad Konfucijaus intitutas galėjo praturtinti VGTU inžinerijos licėjaus Inžinerijos savaitės „Išlaisvinkime kūrybiškumą“ programą.
plačiau
ĮSPŪDINGAIS KOVOS MENŲ PASIRODYMAIS ATIDARYTAS VILNIAUS UNIVERSITETO STUDENTŲ ORGANIZUOJAMAS RENGINYS APIE AZIJOS KULTŪRĄ „TOLI IŠ ARTI 2018“

Kovo 14-ą dieną, vyko Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentų organizuotas renginys „Toli iš arti 2018“.
1 2 3 ... 24 25