Konfucijaus instituto naujienlaiškis

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas maloniai kviečia prisijungiti prie artimiausių renginių ir organizuojamų seminarų grupių!

Nuo vasario mėnesio planuojami kaligrafijos kursai su meistre Geng Lin, kuri yra  atvykusi iš Liaoning universiteto, puikiai įvaldžiusi tradicinius kaligrafijos stilius, o ypač pamėgusi Han dinastijoje susiformavusį lìshū.

Kursai skirti visiems norintiems plačiau susipažinti su kinų kaligrafija. Meninis išsilavinimas nėra būtinas. Praktinių užsiėmimų metu dirbsite kiniškomis darbo priemonėmis, vadinamomis ''keturiomis brangenybėmis'' - sauso tušo plytele, kinišku teptuku, akmeniu tušui trinti ir kinišku popieriumi. Už šias priemones papildomai mokėti nereikia.

Kursai vyks anglų kalba.

Numatoma kursų pradžia – vasario 6d.

Kursų laikas – pirmadienis - trečiadienis, 18:00 - 19:30 val.

Apimtis: 30 ak. val.; 15 susitikimų

Kursų kaina: 115,34 EUR

Taip pat siūlome prisijungti prie Taiči ir čigong kursų

Šį pradedančiųjų kursą ves Pekino kūno kultūros universiteto absolventas, daugkartinis Kinijos ušu varžybų prizininkas, ušu instruktorius Liang Wenming, šiemet dirbantis mūsų institute.

Kursų laikas – ketvirtadieniais, 18.00 –19.30 val.

Kursų kaina – 153,79 eur

Kurso apimtis: 20 užsiėmimų

Norintiems mokytis kinų kalbos, siūlome prisijungti prie įvairaus lygio kinų kalbos pamokų, taip pat kviečiame vaikus prisijungti prie vaikų grupės!

Daugiau informacijos apie kursus ir registracijos paraiškas galite rasti mūsų puslapyje: http://www.konfucijus.oc.vu.lt/Kursai/

Į naujienų sąrašą